Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

  Plachta-zahrada.cz  Folie a plachty pro zahradu  Vše co můžete potřebovat 

JAK NAKUPOVAT
Jak nakupovat

 

 

Dobrý den,

vítáme Vás v našem eshopu.

E-shop www.plachta-zahrada.cz Vám nabízí možnost pohodlného nákupu přímo z Vašeho domova, kde můžete nakupovat 24 hodin denně. Objednávat si můžete jednoduše a pohodlně pomocí virtuálního nákupního košíku. Vyberete si jednoduše zboží a poté zadáte Vaše údaje.
V případě jakýchkoliv dotazů ke zboží nás kontaktujte na e-mail objednavky@plachta-zahrada.cz nebo telefonicky na tel.: 603 864 017

Předmětem smlouvy je pouze zboží uvedené v kupní smlouvě – objednávce. Podmínkou pro naplnění platnosti elektronické objednávky je pravdivé vyplnění veškerých požadovaných údajů a náležitostí uvedených v objednávkovém formuláři.

Objednávka je přijata do 24 hodin, potvrzení objednávky vám zašleme e-mailem, o odeslání budete taktéž informováni e-mailem. V případě nejasností Vás budeme samozřejmě kontaktovat.

Zásilky odesíláme pouze na dobírku do 30 kg za poštovné 150 Kč přepravní službou . V případě, že objednáte více položek záleží na rozměru a váze , dle toho Vám bude poštovné úpřesněno. V případě objemnějších či těžších zásilek je poštovné dle tarifů přepravních služeb. O jeho výši je zákazník informován před odesláním zásilky.

Odstoupení od smlouvy spotřebitelem:

  • Pokud je kupní smlouva uzavřena pomocí prostředků komunikace na dálku (v internetovém obchodě, telefonicky, emailem), má spotřebitel právo v souladu s § 53 odst. 7 občanského zákoníku právo odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží bez udání důvodů.
  • Odstoupení od smlouvy je potřeba doručit nejpozději poslední den 14 denní lhůty a to písemně nebo emailem
  • Právo na odstoupení od smlouvy nevzniká v případě, že nejste spotřebitel, ale zboží nakupujete v rámci své obchodní či podnikatelské činnosti. V tomto případě obchodní zákoník tuto možnost neuvádí.

Právo na odstoupení od smlouvy spotřebitel nemá, v případě smluv:

  • na poskytování Služeb, jestliže s jejich plněním bylo s jeho souhlasem započato před uplynutím lhůty 14 dnů od převzetí plnění
  • na dodávku Zboží nebo Služeb, jejichž cena závisí na výchylkách finančního trhu nezávisle na vůli Prodávajícího
  • na dodávku Zboží upraveného podle přání Kupujícího nebo pro jeho osobu ( výroba na míru ), jakož i zboží, které podléhá rychlé zkáze, opotřebení nebo zastarání
  • na dodávku audio a video nahrávek a počítačových programů, porušil-li Kupující jejich originální obal
  • na dodávku novin, periodik a časopisů
  • spočívajících ve hře nebo loterii